Dacia Lodgy 1.2 TCe Blackline 7Pers.. Navigatie, Leder, LM velgen, Airco

Accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
Voertuig specificaties
- Merk
- Dacia
- Model
- Lodgy
- Type
- 1.2 TCe Blackline 7Pers.. Navigatie, Leder, LM velgen, Airco
- Bouwjaar
- 2015
- Bekleding
- Leder
- Brandstof
- Benzine
- Aantal versnellingen
- 5
- Tellerstand
- 111.433 km
- Cilinder inhoud
- 1.199
- Cilinder aantal
- 4
- Massa
- 1.180 kg
- Verbruik stad
- 7,50L/100 km
- Verbruik snelweg
- 5,00L/100 km
- Gemiddeld verbruik
- 5,90L/100 km
- Energielabel
- C
- Btw marge
- Marge
Het is een nette en comfortabele auto, deze Dacia Lodgy. Hij heeft 111433 gelopen, de onderhoudsgeschiedenis is bekend. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze Dacia. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, metallic lak, elektrisch bediende ramen, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Extra opties op deze auto zijn: lederen versnellingspook, verstelbaar stuur, boordcomputer, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Maak nu een afspraak voor een proefrit!